Festival Lumen 7. – 8. júna 2024

od | máj 31, 2024 | Slovensko

 

Foto: Festival Lumen

Už o pár dní sa uskutoční v Trnave hudobný Festival Lumen. Jednotlivé podujatia sa budú konať počas dvoch dní na viacerých miestach: na námestiach, na uliciach v kostoloch aj v kine.

Cieľom Festivalu Lumen je priniesť mladým ľuďom dobrú atmosféru, stretnutia s priateľmi, kvalitnú, nie len gospelovú hudbu, ale najmä možnosť pocítiť blízkosť a dotyk Boha. Súčasťou festivalu je taktiež blok workshopov a prednášok na témy z oblasti vzťahov, výchovy, ekológie, spoločenského života a podobne.

Hudobný program bude prebiehať na námestiach Trnavy na dvoch pódiách – hlavné a vedľajšie. Počas dvoch dní sa na rôznych miestach uskutoční aj duchovný program, sprievodný program a workshopy.

Podrobný priebeh festivalu je k dispozícii na stránke Festival Lumen.

Festival Lumen 05 2024 02

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Konferencia KOMPAKT

Ponúkame vám fotografie z diskusnej konferencie KOMPAKT, ktorá sa uskutočnila 16. mája 2024 v Košiciach pri príležitosti 100-ročnice saleziánov na Slovensku. Konferencia sa konala v Kultúrnom centre TABAČKA.

Ohlas + svätý Mikuláš + 1 omša = Šaštín

Slovenskí biskupi na svojom zasadaní 24. januára 1924 v Žiline spolu vyjadrili jasné želanie mať saleziánov doma: celý biskupský zbor podpísal „Ohlas slovenských biskupov k ľudu katolíckemu“.

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.

Pozvánka na PUMIN – púť miništrantov, Šaštín 11. 5. 2024

PUMIN – púť miništrantov je podujatie, na ktoré sú pozvaní miništranti, ich rodinní príslušníci a kamaráti z celého Slovenska. Prebieha v Národnej svätyni v Šaštíne na druhú májovú sobotu, po sviatku sv. Dominika Savia,  patróna miništrantov.