Doživotné rehoľné sľuby

od | júl 23, 2023 | Osobitný článok

 

23. júla 2023 zložil svoje doživotné sľuby v saleziánskej kongregácii spolubrat Raymond Joseph. Slávnosť sa uskutočnila v kostole Svätej Trojice v Jakutsku za prítomnosti spolubratov saleziánov, mládeže a miestnych veriacich. Raymond zložil sľuby do rúk direktora Jána Krupu, ktorý na slávnosti zastupoval provinciála.

Vecne sluby Jakutsk 2023 02

Vecne sluby Jakutsk 2023 03

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Tanečná súťaž TeenDance 2023

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.