Don Pascual Chávez je na Slovensku

od | nov 14, 2022 | Slovensko

 

Text a Foto: Jozef Kupka SDB

Bývalý hlavný prestavený saleziánov don Pascual Chávez pricestoval na Slovensko. V Badíne bude viesť formačné stretnutia so saleziánmi a so sestrami FMA.

Don Pascual Chávez u nás pobudne v dňoch 14. – 20. november. Po pricestovaní do Bratislavy sa so spolubratmi na Miletičovej pomodlil vešpery a prítomným spolubratom povedal večerné slovko.

Pascual 11 2022 02

V utorok sa don Chavez presunie do Badína, kde sa stretne s mladými kňazmi saleziánmi a počas dvoch dní bude viesť pre nich formačné stretnutia.

Pascual 11 2022 03

Pascual 11 2022 04

Potom do Badína pricestujú saleziánski direktori z celého Slovenska a sestry direktorky FMA. Don Chavez sa s nimi stretne na formačných stretnutiach.

Pascual 11 2022 05

Pascual 11 2022 06

Počas prvého večera na Slovensku sa don Chavez prihovoril spolubratom v Bratislave na Miletičovej večerným slovkom, ktoré vám ponúkame.

 

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen v Trnave sa už blíži. Uskutoční sa 9. – 10. júna 2023. V tomto príspevku vám prinášame Duchovný program – prehľad všetkých omší, spovedania a adorácií.

História bratislavskej lurdskej jaskynky

Necelý kilometer od jednej z najrušnejších ulíc Bratislavy sa nachádza azda najpokojnejší kút nášho hlavného mesta. Toto tiché miesto bolo vystavané v opustenom kameňolome, z ktorého sa ťažilo na výstavbu neďalekej Kaplnky Panny Márie Snežnej.

Výmenná burza na Miletičovej

Mamičky v Bratislave na Miletičovej uskutočnili v sobotu 1. apríla 2023 výmennú burzu. Ľudia priniesli svoje veci, ktoré chceli podarovať a mohli si zobrať iné, ktoré potrebovali.

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen je výnimočný vďaka svojej snahe o vytvorenie príjemnej atmosféry medzi ľuďmi. Vytvára priestor pre vzájomné spoznanie sa. Ponúka možnosť zažiť stretnutie s Ježišom Kristom.