DOM je miesto, kde sa cítime dobre, kde sme doma

od | jún 10, 2024 | Osobitný článok

 

V rámci prípravy na storočnicu saleziánov na Slovensku sme v ďalšej etape, ktorá má názov DOM a začala sa 20. mája 2024.

Jednou z možností, ako túto etapu prežívať, je uskutočniť výzvu:

Pozvite saleziána, sestru saleziánku, alebo kohokoľvek zodpovedného vo vašom stredisku na kávičku, alebo do cukrárne na zmrzlinu, možno chlapi, starší, na nejaké pivo. Aby ste im takto vytvorili priestor prijatia, ktorý vy osobne zažívate aj u saleziánov.

 

 

Ďalšie materiály prípravy na storočnicu sú k dispozícii na stránke: 100.saleziani.sk.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Memoriál Jozefa Kabinu

Pozývame vás zaspomínať si na futbalové časy. V sobotu 22. 6. 2024 od 9:30 sa v Bratislave na Trnávke uskutoční 1. ročník Memoriálu Jozefa Kabinu.

Noe a zvieratká

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v krásnom prevedení, ktoré je vhodné pre deti od 3 rokov. Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií.

Hladina Dunaja výrazne stúpla

Intenzívne zrážky v Nemecku a Rakúsku spôsobili výrazné vzostupy vodných hladín v celej hornej časti Dunaja. Na slovenskom úseku rieky je tiež evidovaný výrazný vzostup vodnej hladiny.

Rebrík, jún 2024

V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás. Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka.