Diár pre veriacu ženu 2023

od | aug 4, 2022 | Osobitný článok

 

Krásny motivačný diár je skvelým spoločníkom v slnečných i daždivých dňoch. Už v predchádzajúcich troch rokoch si získal srdcia mnohých žien. Inšpiráciou pre rok 2023 boli cnosti ako trpezlivosť, usilovnosť, všímavosť či nežnosť.

Diar 08 2022 02

Túžbou autoriek Miroslavy Kilianovej a Anny Berthotyovej je v spolupráci s Vydavateľstvom Don Bosco vytvoriť pre veriace ženy diár, ktorý pozdvihne dušu k Bohu, ale zároveň bude praktický.
Je to výborný pomocník, zápisník aj láskavý sprievodca plný tipov, inšpiratívnych textov a zamyslení. Jeho samozrejmou súčasťou je prehľadný kalendár s vyznačenými cirkevnými sviatkami a s odkazmi na liturgické čítania daného dňa. V kvalitnom spracovaní, v pevnej väzbe a osvedčenom praktickom formáte (do kabelky) ponúka diár aj množstvo priestoru na zapisovanie.

Mimoriadna ponuka pre Vás:
pri PREDOBJEDNÁVKE do 31. augusta – cena diára 8,00€

Diár pre veriacu ženu 2023 odporúčame aj ako darček.

Diar 08 2022 03

EAN: 8588003925299
Väzba: pevná viazaná
Počet strán: 216    Formát: 125 x 176 mm

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

List poďakovania

Milí dobrodinci a priatelia diela dona Bosca, s úprimnou radosťou a vďačnosťou sa k vám dnes obraciam v tomto, pre saleziánsku rodinu, výnimočnom období, v ktorom slávime našu patrónku a matku.

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.