Diár pre veriacu ženu 2023

od | aug 4, 2022 | Osobitný článok

 

Krásny motivačný diár je skvelým spoločníkom v slnečných i daždivých dňoch. Už v predchádzajúcich troch rokoch si získal srdcia mnohých žien. Inšpiráciou pre rok 2023 boli cnosti ako trpezlivosť, usilovnosť, všímavosť či nežnosť.

Diar 08 2022 02

Túžbou autoriek Miroslavy Kilianovej a Anny Berthotyovej je v spolupráci s Vydavateľstvom Don Bosco vytvoriť pre veriace ženy diár, ktorý pozdvihne dušu k Bohu, ale zároveň bude praktický.
Je to výborný pomocník, zápisník aj láskavý sprievodca plný tipov, inšpiratívnych textov a zamyslení. Jeho samozrejmou súčasťou je prehľadný kalendár s vyznačenými cirkevnými sviatkami a s odkazmi na liturgické čítania daného dňa. V kvalitnom spracovaní, v pevnej väzbe a osvedčenom praktickom formáte (do kabelky) ponúka diár aj množstvo priestoru na zapisovanie.

Mimoriadna ponuka pre Vás:
pri PREDOBJEDNÁVKE do 31. augusta – cena diára 8,00€

Diár pre veriacu ženu 2023 odporúčame aj ako darček.

Diar 08 2022 03

EAN: 8588003925299
Väzba: pevná viazaná
Počet strán: 216    Formát: 125 x 176 mm

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Košice-Tri hôrky

Vstúpili sme do Adventu, na ktorý sme sa pripravili adventnou vigíliou a podnetmi pre deti a mladých, na ktorých ešte ďalej pracujeme.

Veľký Biel

Vždy, keď sa blíži prvý piatok vieme, že nás čaká spovedanie na školách vo Vajnoroch a v Rači. Tentoraz sa k aktivitám na školách pridali aj prednášky pre žiakov vo Vrábľoch a Púchove.

Stopy v snehu

Pozvánka na spomienkové podujatie pri príležitosti 40. výročia zadržania troch slovenských občanov na poľsko-slovenskej štátnej hranici pri tajnej preprave náboženskej literatúry.

Mikuláš na Miletičovej

V nedeľu 3. decembra prišiel svätý Mikuláš aj ku saleziánom v Bratislave na Miletičovej.