Deviatnik k sviatku Panny Márie Pomocnice kresťanov

od | máj 13, 2022 | Duchovnosť

 

Tento rok saleziánska kongregácia prosí Pannu Máriu o pomoc. Témou deviatnika, ktorý nás pripravuje na jej sviatok, bude slovo HELP (POMOC), keďže je Pomocnica.

 

 

Deviatnik sa modlíme v čase 15. – 23. máj.

Okrem každodenného krátkeho príhovoru hlavného predstaveného dona Ángela Fernándeza Artimeho a príbehu Bruna Ferrera, zaznie aj krátke svedectvo deviatich saleziánov spolupracovníkov z celého sveta.
Deviatnik budete môcť sledovať na našej stránke a na stránke saleziani.sk, kde budú postupne pribúdať videá so slovenským prekladom.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Naše nádeje

Život Panny Márie zahŕňal RÔZNE ŽIVOTNÉ CESTY, ktoré sa v živote ľudí obyčajne navzájom vylučujú. Ona spája v sebe panenstvo a manželstvo, zasvätenie Bohu a materstvo.

História bratislavskej lurdskej jaskynky

Necelý kilometer od jednej z najrušnejších ulíc Bratislavy sa nachádza azda najpokojnejší kút nášho hlavného mesta. Toto tiché miesto bolo vystavané v opustenom kameňolome, z ktorého sa ťažilo na výstavbu neďalekej Kaplnky Panny Márie Snežnej.

Petrova veľkonočná cesta

Poďme spolu s Petrom do jeho loďky, nachádzame sa v kontexte prvého zázračného rybolovu. Siete sa trhajú od množstva rýb a Peter prežíva, napriek veľkej horúčave dňa, mrazenie na chrbte.