Deviatnik k donovi Boscovi – objednávka

od | dec 15, 2023 | Duchovnosť

 

Milí priatelia dona Bosca a saleziánskej rodiny!

V tomto roku vám chceme ponúknuť aj v tlačenej forme deviatnik k donovi Boscovi s názvom: „Srdce dona Bosca“. Ide o deväť krátkych zamyslení o jeho veľkom a milujúcom srdci, na ktoré sa chceme upriamiť v tomto roku 100 ročnice príchodu saleziánov na Slovensku. Počet strán 36 – 40, formát A6, cenu sa budeme snažiť vtesnať do 1 €. Vzhľadom na to, aby sa deviatnik stihol včas distribuovať  a vedelo sa, koľko kusov treba vytlačiť, prosím vás, aby ste si objednali počty do stredy 20. decembra 2023. Vďaka!

FORMULÁR NA OBJEDNÁVKU JE TU

František Kubovič SDB

 

Deviatnik DB 12 2023 022

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Boží služobník, kňaz Alfonz Paulen

Jedného dňa Alfonz obdržal žiadosť, či by prijal k sebe na faru saleziána Titusa Zemana, nakoľko iní farári kvôli obavám z prenasledovania to odmietli. Otec Alfonz videl aj v Titusovi trpiaceho Krista v núdzi a rozhodol sa prijať ho za kaplána.

Pôvod mena „Pomocnica kresťanov“

Meno môže byť veľavravné. Vyjadruje už od pradávna podstatu osoby. Nie je možné historicky zistiť, kedy sa po prvýkrát v živote Cirkvi objavilo oslovenie „Pomocnica kresťanov“.

Pozerať sa na svet očami múdrosti

Pápež František venuje 241. odsek encykliky Laudato Sì vzťahu medzi Pannou Máriou a jej starostlivosťou o stvorenstvo. Vyzdvihuje najmä Máriino chápanie a stráženie pravého zmyslu všetkých vecí.

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.