Databáza kníh od slovenských saleziánov

od | aug 11, 2023 | Saleziánska rodina

 

Ponúkame vám odkaz na zdieľaný dokument – databázu kníh, ktoré napísali alebo preložili slovenskí saleziáni. Jej autorom je salezián spolupracovník Slavo Pavlovský zo Šaštína.

V dokumente je aj databáza kníh od slovenských sestier FMA, ASC, odkazy na vyše 200 videí od slovenských SDB (svedectvá, kázne…), ocenenia, pseudonymy, štatistiky, životopisy zosnulých saleziánov a iné.

Cieľom použitia databázy je prioritne informovať saleziánsku rodinu o novovydaných knihách od členov saleziánskej rodiny. Zároveň bude slúžiť aj na archívne účely a bude sa ďalej dopĺňať o nové informácie.

Databáza je k dispozícii na tomto odkaze.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Večné sľuby sestier saleziánok

V piatok 1. septembra 2023 v saleziánskej farnosti Banská Bystrica-Sásová zložili svoje doživotné rehoľné sľuby sestry saleziánky Lamiya Jalilova a Mária Gregová.

30 rokov Laury, združenia mladých

V decembri tohto roka Laura, združenie mladých, oslávi svoje 30. narodeniny. Poďme sa pozrieť na toto združenie mladých, ktoré má dnes viac ako 1 500 členov, trochu zbližša.

Saleziánsky Plenér 2023

Na chate pri Banskej Belej prebieha už 18. ročník tábora pre mladých maliarov. Plenér sa uskutočňuje v dňoch 13. – 20. augusta a zúčastňuje sa na ňom 34 mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o maľovanie.