Databáza kníh od slovenských saleziánov

od | aug 11, 2023 | Saleziánska rodina

 

Ponúkame vám odkaz na zdieľaný dokument – databázu kníh, ktoré napísali alebo preložili slovenskí saleziáni. Jej autorom je salezián spolupracovník Slavo Pavlovský zo Šaštína.

V dokumente je aj databáza kníh od slovenských sestier FMA, ASC, odkazy na vyše 200 videí od slovenských SDB (svedectvá, kázne…), ocenenia, pseudonymy, štatistiky, životopisy zosnulých saleziánov a iné.

Cieľom použitia databázy je prioritne informovať saleziánsku rodinu o novovydaných knihách od členov saleziánskej rodiny. Zároveň bude slúžiť aj na archívne účely a bude sa ďalej dopĺňať o nové informácie.

Databáza je k dispozícii na tomto odkaze.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Do roka a do dňa

Takto začal svoju homíliu provinciál don Peter Timko SDB.  Áno v ten istý deň, ako pred rokom v sobotu, a tiež s jeho prítomnosťou sa začala naša Konferencia Saleziánov spolupracovníkov strediska Prešov-Sever.

Nová posila v budovaní saleziánskej spirituality

Od septembra 2023 môžete pravidelne v Bratislave na Miletičke stretnúť jednu novú tvár – sestru saleziánku Helu Gúberovú. Pomáha najmä dievčatám animátorkám dobrými radami, ale jej prítomnosť sa nedá zúžiť iba na toto.