Český salezián v Mongolsku P. Jaroslav Vracovský: Bohu vďaka za pápežovu návštevu. Bol to zázrak!

od | sep 5, 2023 | Osobitný článok

 

Páter Jaroslav Vracovský je český salezián, ktorý pôsobí v mongolskom Šovó na predmestí hlavného mesta Ulánbátar už od roku 2018. Spoločne s dvoma hosťami, biskupom Vladimírom Feketem SDB, apoštolským prefektom Azerbajdžanu a pátrom Jozefom Tóthom SDB, misionárom na Sibíri, ktorý pôsobil pred 20 rokmi tiež v Mongolsku, rozprávajú o práve ukončenej ceste pápeža Františka v tejto zemi a jej význame pre miestnu katolícku komunitu.

Viac sa dozviete v exkluzívnom audiozázname. Pustite si ho!

 

Mongolsko 09 2023 02

Mongolsko 09 2023 03

Mongolsko 09 2023 04

Mongolsko 09 2023 05

Mongolsko 09 2023 06

Zdroj: církev.cz

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Tanečná súťaž TeenDance 2023

Súťaž TeenDance je celoslovenská saleziánska tanečná súťaž pre zmiešané tanečné tímy. Je určená pre dievčatá a chlapcov vo veku od 12 do 20 rokov.

Verný Bracco

Keď brat Jána Bosca Jozef dovŕšil osemnásť rokov, presťahoval sa s matkou a šestnásťročným Jánom do Sussambrina na krásny statok s výhľadom na kopec neďaleko Becchi. Jozef tu choval poľovného psa, ktorého Ján pomenoval Bracco.

Digitálni rodičia naživo

Pozývame vás do Bratislavy na pohodový večer s podcastom Digitálni rodičia – naživo s diskusiou a zodpovedaním na najčastejšie kladené otázky okolo výchovy v digitálnej dobe.

Rozvojové a humanitárne projekty SAVIO o. z.

Občianske združenie SAVIO pomáha mladým aj vďaka podpore zo strany štátnych organizácií a zahraničných donorov. V krátkosti spomenieme niektoré z našich aktuálnych projektov.