Bude Púť zaľúbených aj v roku 2024?

od | feb 6, 2024 | Osobitný článok

 

Každoročne sa vo februári konala v Šaštíne Púť zaľúbených. Tohto roku však nastáva zmena. Púť sa bude konať v jeseni. Presný termín zatiaľ nie je určený.

Milí naši pútnici,

viacerí sa pýtate, ako to bude tento rok s Púťou zaľúbených. Vieme, že ste našimi vernými účastníkmi a netrpezlivo čakáte na ďalší ročník.

Chceme Vám oznámiť, že Púť zaľúbených bude, no v inom termíne, ako sme všetci zvyknutí. A možno bude aj v inom štýle, ako doteraz (nechajte sa prekvapiť).

Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na Vás na jeseň 2024.

Zdroj: Púť zaľúbených

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Noe a zvieratká

Vydavateľstvo DON BOSCO prináša príbeh Noeho s korábom a zvieratkami v krásnom prevedení, ktoré je vhodné pre deti od 3 rokov. Veršovaný text je plný prekvapení a inšpirácií.

Hladina Dunaja výrazne stúpla

Intenzívne zrážky v Nemecku a Rakúsku spôsobili výrazné vzostupy vodných hladín v celej hornej časti Dunaja. Na slovenskom úseku rieky je tiež evidovaný výrazný vzostup vodnej hladiny.

Rebrík, jún 2024

V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás. Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka.