BODKA za prázdninami na Mariánskej hore v Levoči

od | aug 19, 2023 | Saleziáni

 

Pozývame Vás na tradičné chlapčenské podujatie BODKA 2023, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 31. 8. 2023 na Mariánskej hore v Levoči. Tohtoročná téma nám predstaví osobnosť sv. Pavla z Tarzu cez motto: „Už nežijem ja, ale vo mne žije Kristus“ (Gal 2, 20).

Cieľom podujatia je spoločne poďakovať spolu s Pannou Máriou za prežité prázdniny prostredníctvom reflexie prežitého času, sviatosti zmierenia a spoločného slávenia eucharistie v saleziánskom štýle radosti a tvorivosti.

Rámcový program:

8:30   Príchod účastníkov
9:00   Privítanie a Grammy Bodkár
10:30 Spoločná aktivita
11:00 Spytovanie svedomia a Sviatosť zmierenia
12:30 Obed
13:30 Workshopy a aktivity pre mladších
15:00 Sv. omša
16:00 Spoločná foto 🙂

Pozn. pre tých, čo plánujú odísť vlakovým spojením, zo Spišskej Novej Vsi idú vlaky na východ o 17:00, resp. o 18:00 aj pre západ. Prosíme Vás, aby ste plánovali využiť tieto spoje a nie skoršie.

 

Bodka za prazdninami 02

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Začiatok nového pastoračného roka v saleziánskej provincii

Vedenie saleziánskej provincie v Bratislave na Miletičovej uskutočnilo v pondelok 18. septembra stretnutie všetkých zamestnancov a spolupracovníkov, ktorí sa zúčastňujú na zabezpečovaní a organizovaní saleziánskych aktivít na provinciálnej úrovni.

Žilina – SOŠ

V čase čítania týchto riadkov už naša komunita naplno žije školským rokom na SOŠ svätého Jozefa Robotníka a chlapčenským internátom.

Nová Dubnica

Po takmer trojmesačnej prestávke sa opäť hlásime z Novej Dubnice, v novom zložení a s novým nadšením pre záchranu duší.