Autoopravár Junior – sme vo finále!

od | mar 23, 2023 | Výchova

 

Autor: Janka Funtíková / Foto: SOŠ Sv. Jozefa Robotníka Žilina

Vo štvrtok 16. marca 2023 sa uskutočnilo na SOŠ dopravnej v Žiline oblastné kolo súťaže Autoopravár Junior v kategórii mechanik-elektrikár. Zúčastnili sa na ňom tí najlepší.

Zo saleziánskej SOŠ Sv. Jozefa Robotníka v Žiline postúpili do tejto súťaže zo školského kola: Tomáš Martiniak a Marián Kubica z III. C triedy.

Autoopravar 03 2023 02

Súťažiaci predviedli svoje praktické zručnosti, teoretické vedomosti a schopnosť rozpoznať komponenty automobilu. V konkurencii zúčastnených škôl dosiahli Tomáš a Marián vynikajúci výsledok, keďže obsadili popredné priečky. Marián Kubica obsadil prvé miesto a Tomáš Martiniak druhé.

Autoopravar 03 2023 03

Do finále postupujú prví dvaja umiestnení z oblastného kola, avšak školu môže reprezentovať iba jeden žiak. Mariánovi držíme palce vo finále súťaže v Mladej Boleslavi.

Zdroj: SOŠ Sv. Jozefa Robotníka Žilina

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Ako prežiť sv. omšu s deťmi?

Najmä, keď sú deti ešte malé, neposedné a vyrušujú, keď ešte poriadne nerozlišujú kostolnú lavicu od preliezky a rodič sa niekedy ide prepadnúť od hanby?

Rodičovské výzvy v digitálnej dobe

S narastajúcim vplyvom digitálnych technológií je úloha rodiča o čosi náročnejšia. Okrem bežných výchovných situácií by mal byť sprievodcom svojich detí v spleti aplikácií a online obsahov.

Mediálny krúžok v Žiline

Deň pred sviatkom sv. Dominika Savia navštívili mladí mediálni nadšenci zo Spojenej školy sv. Jána Bosca v Novej Dubnici Strednú odbornú školu sv. Jozefa Robotníka v Žiline.