AMOS – adventné online stretnutia miništrantov

od | nov 28, 2021 | Slovensko

 

Pozývame všetkých miništrantov a ich rodiny na krátke online miništrantské stretnutia počas ADVENTU.

V rámci nich sa pomodlíme desiatok ruženca, vypočujeme si zaujímavý adventný príbeh od dona Luscoňa a pripravíme sa tak lepšie na Vianočné sviatky. Súčasťou stretnutia bude aj súťažná kvízová otázka s možnosťou niečo vyhrať.

Na stretko sa môžete pripojiť online cez GoogleMeet v pondelky, vo štvrtky alebo nedele, ako vám to vyhovuje… vždy o 20:00 h. Stretnutia vedú naši diakoni, bohoslovci a animátori.

Prvé stretnutie bude už v pondelok 29. 11. o 20:00 h. – stačí, ak kliknete na tento odkaz:

https://meet.google.com/rba-qetm-vvj

Info je aj na našom webovom portáli: bit.ly/ministranti-sk

S pozdravom
členovia Spoločenstva TYMIAN

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen v Trnave sa už blíži. Uskutoční sa 9. – 10. júna 2023. V tomto príspevku vám prinášame Duchovný program – prehľad všetkých omší, spovedania a adorácií.

História bratislavskej lurdskej jaskynky

Necelý kilometer od jednej z najrušnejších ulíc Bratislavy sa nachádza azda najpokojnejší kút nášho hlavného mesta. Toto tiché miesto bolo vystavané v opustenom kameňolome, z ktorého sa ťažilo na výstavbu neďalekej Kaplnky Panny Márie Snežnej.

Výmenná burza na Miletičovej

Mamičky v Bratislave na Miletičovej uskutočnili v sobotu 1. apríla 2023 výmennú burzu. Ľudia priniesli svoje veci, ktoré chceli podarovať a mohli si zobrať iné, ktoré potrebovali.

Hudobný festival Lumen

Festival Lumen je výnimočný vďaka svojej snahe o vytvorenie príjemnej atmosféry medzi ľuďmi. Vytvára priestor pre vzájomné spoznanie sa. Ponúka možnosť zažiť stretnutie s Ježišom Kristom.