AMOS – adventné online stretnutia miništrantov

od | nov 28, 2021 | Slovensko

 

Pozývame všetkých miništrantov a ich rodiny na krátke online miništrantské stretnutia počas ADVENTU.

V rámci nich sa pomodlíme desiatok ruženca, vypočujeme si zaujímavý adventný príbeh od dona Luscoňa a pripravíme sa tak lepšie na Vianočné sviatky. Súčasťou stretnutia bude aj súťažná kvízová otázka s možnosťou niečo vyhrať.

Na stretko sa môžete pripojiť online cez GoogleMeet v pondelky, vo štvrtky alebo nedele, ako vám to vyhovuje… vždy o 20:00 h. Stretnutia vedú naši diakoni, bohoslovci a animátori.

Prvé stretnutie bude už v pondelok 29. 11. o 20:00 h. – stačí, ak kliknete na tento odkaz:

https://meet.google.com/rba-qetm-vvj

Info je aj na našom webovom portáli: bit.ly/ministranti-sk

S pozdravom
členovia Spoločenstva TYMIAN

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Festival Lumen 7. – 8. júna 2024

Už o pár dní sa uskutoční v Trnave hudobný Festival Lumen. Jednotlivé podujatia sa budú konať počas dvoch dní na viacerých miestach: na námestiach, na uliciach v kostoloch aj v kine.

Konferencia KOMPAKT

Ponúkame vám fotografie z diskusnej konferencie KOMPAKT, ktorá sa uskutočnila 16. mája 2024 v Košiciach pri príležitosti 100-ročnice saleziánov na Slovensku. Konferencia sa konala v Kultúrnom centre TABAČKA.

Ohlas + svätý Mikuláš + 1 omša = Šaštín

Slovenskí biskupi na svojom zasadaní 24. januára 1924 v Žiline spolu vyjadrili jasné želanie mať saleziánov doma: celý biskupský zbor podpísal „Ohlas slovenských biskupov k ľudu katolíckemu“.

Anka inšpiruje aj po 80-tich rokoch

Vysoká nad Uhom. Malebná dedinka na juhu Dolného Zemplína. Možno niektorí ´západniari´ by povedali, že je na konci sveta. No napriek svojej polohe dokáže ponúknuť nezabudnuteľné zážitky.