Aj v decembri pokračujeme s prípravou našich dobrovoľníkov

od | dec 16, 2022 | Saleziáni, Misie

 

Text a Foto: SAVIO

Už po štvrtýkrát sme sa stretli na víkendovke (9. – 11. decembra) s našimi nádejnými dobrovoľníkmi, ktorí od septembra začali s prípravou na ročnú misiu cez saleziánske misijné dobrovoľníctvo. Stretnutie sa uskutočnilo v priestoroch SOŠ sv. Jozefa Robotníka v Žiline a nieslo sa v duchu saleziánskej spirituality. Vďaka našim dvom saleziánom, Pavlovi Niznerovi a Štefanovi Kormančíkovi, sme to mali všetko z prvej ruky.

Savio dobrovolnici 12 2022 02

Svoju misiu nám prišli predstaviť dobrovoľníci Veronika a Richard, ktorí strávili nezabudnuteľný čas v Angole a ich skúsenosti nám priblížili život v tejto neobyčajnej krajine.

Savio dobrovolnici 12 2022 03

Savio dobrovolnici 12 2022 04

Dobrovoľníci sú zase o krok bližšie k rozhodnutiu či ísť alebo neisť na misiu, preto vás prosíme, myslite na nich, aby sa vedeli rozhodnúť správne. Ďakujeme!

Zdroj: SAVIO

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Námestovo

Naši spolupracovníci ASC sa zúčastnili na duchovných cvičeniach v krásnom prostredí Oravskej priehrady v penzióne Kormorán.

Banská Bystrica

Pozývame čitateľov pozrieť sa na nedávne udalosti v našom stredisku s pohľadom na zmŕtvychvstalého Krista.

Trnava-Kopánka

Pozdravujeme všetkých a prichádzame za naše stredisko v Trnave na Kopánke so správami za posledné dva mesiace.

Jakutsk – marec

Koncom januára sme oslávili 50-tku Paľa Piatrova aj vo farnosti, aj v komunite. Teraz máme po jednom zástupcovi v každej dekáde od 30 do 70 rokov.

Šachový turnaj

Druhý ročník šachového turnaja sa konal v priestoroch nového oratória u saleziánov v Bratislave na Miletičovej v sobotu 6. 4. 2024.