Adoptuj si triedu

od | máj 26, 2022 | Misie

 

Text a Foto: SAVIO

V našom SAVIO programe ADOPCIE TRIED máme stále voľné triedy, ktoré si môžete adoptovať na diaľku a takto podporiť vzdelávanie konkrétnych žiakov a študentov v odľahlých častiach sveta. Naším cieľom je zabezpečiť prostredníctvom adopcie neustálu podporu pre celé školy. Preto pozývame skupiny darcov zo Slovenska, školy, firmy a iné spoločenstvá, ba aj jednotlivcov, aby si adoptovali triedu v Južnom Sudáne a podporovali ju pravidelnými mesačnými príspevkami.

Adoptuj si triedu 02

Pomôžte aj vy vychovať v tejto mladej krajine novú generáciu, ktorá svojimi vedomosťami, zručnosťami a morálnymi hodnotami povedie spoločnosť k ďalšiemu rozvoju. Študenti zo strednej školy Don Bosco Maridi v Južnom Sudáne úspešne ukončili svoje štátne záverečné skúšky a momentálne na škole začínajú prijímačky na nový školský rok 2022/2023. Viac informácii k tejto forme pomoci misiám nájdete na stránke SAVIO.

Adoptuj si triedu 03

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Jakutsk – marec

Koncom januára sme oslávili 50-tku Paľa Piatrova aj vo farnosti, aj v komunite. Teraz máme po jednom zástupcovi v každej dekáde od 30 do 70 rokov.