Adoptuj si triedu

od | máj 26, 2022 | Misie

 

Text a Foto: SAVIO

V našom SAVIO programe ADOPCIE TRIED máme stále voľné triedy, ktoré si môžete adoptovať na diaľku a takto podporiť vzdelávanie konkrétnych žiakov a študentov v odľahlých častiach sveta. Naším cieľom je zabezpečiť prostredníctvom adopcie neustálu podporu pre celé školy. Preto pozývame skupiny darcov zo Slovenska, školy, firmy a iné spoločenstvá, ba aj jednotlivcov, aby si adoptovali triedu v Južnom Sudáne a podporovali ju pravidelnými mesačnými príspevkami.

Adoptuj si triedu 02

Pomôžte aj vy vychovať v tejto mladej krajine novú generáciu, ktorá svojimi vedomosťami, zručnosťami a morálnymi hodnotami povedie spoločnosť k ďalšiemu rozvoju. Študenti zo strednej školy Don Bosco Maridi v Južnom Sudáne úspešne ukončili svoje štátne záverečné skúšky a momentálne na škole začínajú prijímačky na nový školský rok 2022/2023. Viac informácii k tejto forme pomoci misiám nájdete na stránke SAVIO.

Adoptuj si triedu 03

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Adventná zbierka Štyri dary

SAVIO o. z. prináša už druhý ročník adventnej zbierky ŠTYRI DARY, ktorá začína 1. adventnou nedeľou 3. decembra 2023.

Jakutsk

Tunajšia filharmónia začala Medzinárodný arktický hudobný festival „Polárna žiara“. Päť z trinástich koncertov bolo u nás v kostole.

Aldan a Jakutsk

Misijné poslanie Kristovej Cirkvi je veľkým darom a obsahuje v sebe tajomstvo pôsobenia Božej lásky pre spásu človeka.

Saleziánsky misijný kalendár

Malé Slovensko dalo Cirkvi už mnoho misionárov. V jubilejnom roku 2024 si chceme pripomenúť a Pánu Bohu ďakovať zvlášť za tých saleziánskych.