15. ročník Púte zaľúbených bude online

od | feb 13, 2022 | Duchovnosť

 

V sobotu, 19. februára 2022, sa môžete tešiť na ďalší online ročník Púte zaľúbených, ktorý bude možné sledovať prostredníctvom Youtube kanálu Štúdio 7BOLESTNÁ.

Vysielať budeme z improvizovaného štúdia v šaštínskom kláštore v miestnosti, ktorú účastníci minulých ročníkov poznajú ako „čajovňu“. Podobne ako minulý rok, našu štúdiovú „obývačku“ navštívia hostia s inšpiratívnymi svedectvami i zaujímaví diskutéri. O hudobné predely sa postará speváčka Zuzana Eperješiová známa tiež ako Skyva. V čajovni nebude chýbať barový pult pre rozhovory a občerstvenie, a tiež pracovné stoly asistentov, ktorí s vami budú online komunikovať a spracovávať vaše otázky a podnety.

Put zalubenych 03

Týmto ročníkom nás bude sprevádzať motto „Hľadieť novými očami“. Inšpirovali sme sa pri tom slovami pápeža Františka, ktoré vyslovil na stretnutí s mladými v Košiciach. Medzi vrcholy púte patrí streamovaná sv. omša v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie, počas ktorej si chodiaci a snúbenci vyslovia predsavzatie žiť čistý vzťah a manželia obnovia svoje manželské sľuby. Táto sv. omša bude prístupná aj pre verejnosť.

Online ročník Púte zaľúbených je špecifický tým, že sa môže prihlásiť úplne každý. Môžete sa zaregistrovať ako pár (chodiaci, snúbenecký, manželský) alebo aj ako jednotlivec. Program bude možné sledovať bez registrácie, napriek tomu všetkým účastníkom odporúčame sa pred púťou zaregistrovať, pretože len registrovaní účastníci sa môžu interaktívne zapájať do programu a klásť hosťom otázky. Zároveň sa dostanete do žrebovania o ceny, ktoré nám poskytli partneri púte: Zachej.sk, Slovo+ a Chválonožky.

Put zalubenych 02

Púť zaľúbených 2021

V sobotu 19. februára nemusíte chodiť k Sedembolestnej do Šaštína. Ona príde k vám, spolu s Púťou Zaľúbených. Zaregistrujte sa, urobte si doma pohodlie, buďte aktívne pripojení a podporte nás vo finiši prípravy modlitbami. Tešíme sa na vás zaľúbenci!

Všetky potrebné informácie nájdete na našej stráne www.zalubeni.sk alebo na sociálnych sieťach Facebook Instagram.

TS Organizačný tím PZ

Zdroj: DOMKA

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Kráľovná všetkého stvorenia

„Úplne premenená žije s Ježišom a všetky stvorenia ospevujú jej krásu.“[…] „Nanebovzatá je Matkou a Kráľovnou všetkého stvorenia. Časť stvorenia v jej oslávenom tele spolu so vzkrieseným Kristom dosiahla celú plnosť svojej krásy.“

O rozjímaní

Poď sa stíšiť a započúvať do Božieho slova. Ukážeme ti, ako na to.
Autor: taliansky salezián Giuseppe Buccellato, preložil, upravil a doplnil Peter Ondrej SDB.

Exodus

Kniha Starého zákona alebo duchovné cvičenia pre mužov, ktorí túžia dať priestor Ježišovi v ich životoch?

Modlitba v starobe – Sv. František Saleský

Pane, Ty vieš lepšie ako ja, že deň za dňom starnem a jedného dňa budem starý.
Chráň ma pred domnienkou, že musím pri každej príležitosti a ku každej téme niečo povedať.