30. výročie Domina

od | okt 18, 2023 | Osobitný článok

 

Oslavujeme 30. výročie založenia občianskeho združenia SDM Domino!

Pozývame Vás na oslavu 30. výročia nášho klubu, ktoré sa uskutoční už tento štvrtok 19. 10. 2023 o 17:00 na našej tribúne. Môžete sa tešiť na vystúpenie našich roztlieskavačiek, darčeky pre hráčov a trénerov, ale aj na čestného hosťa, ktorým bude slovenská futbalová legenda a manažér slovenskej reprezentácie Marek Hamšík.

Domino 10 2023 02

„Po ukončení kariéry sa venujem rozvoju mládežníckeho futbalu v svojom klube Hamsik Academy v Banskej Bystrici. Viem preto, koľko práce a úsilia zo strany trénerov a aj rodičov je za fungovaním a rozvojom mládežníckeho futbalového klubu,“ uviedol M. Hamšík, ktorý mladým Domiňákom želá, aby sa „športu venovali s vášňou a ten im prinášal maximum radosti.“ Súčasťou podujatia bude aj autogramiáda Mareka Hamšíka.

Tešíme sa na Vás!

Akou cestou si prešlo SDM Domino za 30 rokov od jeho vzniku?

Domino 10 2023 03

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

List poďakovania

Milí dobrodinci a priatelia diela dona Bosca, s úprimnou radosťou a vďačnosťou sa k vám dnes obraciam v tomto, pre saleziánsku rodinu, výnimočnom období, v ktorom slávime našu patrónku a matku.

Podcast UVERITEĽNÍ

K dispozícii je piata nahrávka s názvom: Má pápež vždy pravdu?
Sme povinní veriť všetkému, čo hovorí pápež? Kedy prináša učenie viery a kedy svoj vlastný názor?

Nad hlavou. Načo nám je vesmír?

O vesmíre ľudia zvyčajne vedia, že existuje nejaká slnečná sústava, hviezdy, Severka a všetko je to tam hore, nad hlavou veľmi veľké a vzdialené. V posledných rokoch sa však s objavmi v tejto oblasti akoby vrece roztrhlo.