Na cestu knihe Idem ja!

od | okt 7, 2021 | Osobitný článok

 

Takúto knihu sme pre liturgickú formáciu mladých veľmi potrebovali. Je myšlienkovo hlboká, precízne formulovaná, s formačným dopadom, s výzvou do aktivít, s množstvom výziev, hier, príbehov, humorných anekdot i obrázkov. Ponúka provokačné inšpirácie a v kombinácii vyššie uvedeného prináša medzi mladých osviežujúceho ducha.

2106_12_spravy_bratislava_kniha_02

Primárne je venovaná miništrantom, ale nielen im. Aj birmovanci po nej istotne radi siahnu! Publikácia prináša základy liturgickej služby a tá sa môže preberať aj na stretnutiach rôzneho typu. Bez veľkých okolkov ju animátori môžu používať ako dômyselný itinerár, ktorý ich vedie vpred krok za krokom. Katechéti si ju nevedia vynachváliť a poškuľujú po nej aj kostolníci. No najväčší prínos má pre jednotlivcov. Že je toho tam až príliš? Presvedčte sa! Nech teda kniha Idem ja! vami pohne a nech poslúži, aby rástla vaša svätosť i služba Bohu a ľuďom.

Viac informácií o knihe získate na adrese: lusko@sdb.sk.

 

Zdieľať článok

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

Petícia – Neberte nám 2%!

Občianske združenia a neziskové organizácie spustili podpisovú akciu, v ktorej vyzývajú vládu, aby ponechala asignáciu 2% z daní v aktuálnom stave.

Parkovanie na Troch hôrkach

Saleziáni v Košiciach na Troch hôrkach ukončili stavbu parkoviska pri svojom dome a začali s jeho prevádzkou.

Chcete od filmu viac?

Na internete vzniká nová streamovacia platforma Filmana s kresťanskými filmami, ktoré budú ponúkané v slovenskom a českom jazyku.

Darujme úsmev

Adventný sociálny projekt „Darujme úsmev“ je projekt na pomoc rodinám v núdzi. Začal 11. novembra a bližšie informácie sa nachádzajú v článku.