Na cestu knihe Idem ja!

od | okt 7, 2021 | Osobitný článok

 

Takúto knihu sme pre liturgickú formáciu mladých veľmi potrebovali. Je myšlienkovo hlboká, precízne formulovaná, s formačným dopadom, s výzvou do aktivít, s množstvom výziev, hier, príbehov, humorných anekdot i obrázkov. Ponúka provokačné inšpirácie a v kombinácii vyššie uvedeného prináša medzi mladých osviežujúceho ducha.

2106_12_spravy_bratislava_kniha_02

Primárne je venovaná miništrantom, ale nielen im. Aj birmovanci po nej istotne radi siahnu! Publikácia prináša základy liturgickej služby a tá sa môže preberať aj na stretnutiach rôzneho typu. Bez veľkých okolkov ju animátori môžu používať ako dômyselný itinerár, ktorý ich vedie vpred krok za krokom. Katechéti si ju nevedia vynachváliť a poškuľujú po nej aj kostolníci. No najväčší prínos má pre jednotlivcov. Že je toho tam až príliš? Presvedčte sa! Nech teda kniha Idem ja! vami pohne a nech poslúži, aby rástla vaša svätosť i služba Bohu a ľuďom.

Viac informácií o knihe získate na adrese: lusko@sdb.sk.

 

Zdieľať článok

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Naši partneri

Boletim Salesiano Brasil

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín

0 komentárov

Odosla komentár

Ďalšie články kategórie

S úsmevom je svet krajší

Dobrý vtip koluje medzi ľuďmi a prináša im radosť. Vytrhne ich zo zármutku a ponúkne odstup od životných problémov.

Stretnutie redakcie Don Bosco dnes

V pondelok 26. septembra sa uskutočnilo v Bratislave na Miletičovej stretnutie redakcie časopisu Don Bosco dnes. O čom sa tam hovorilo?

Nezahrávajte si s moriakmi!

Bol som len skromným oknom malého domčeka Bosco v Becchi. Okná sú očami domov.  Videl som všetko, čo sa dialo na Colle. A ja si pamätám.

Andrea Beltrami 

Andrea Beltrami sa narodil v meste Omegna v provincii Novara 24. júna 1870. Vo svojej rodine dostal výchovu bohatú na kresťanské hodnoty.

Ángel Fernández Artime

Hlavný predstavený saleziánov a X. nástupca dona Bosca

Zobraziť

Naši partneri

Boletim Salesiano Brasil

Il Bollettino Salesiano

Salesiánský magazín